O nás

Ucelené řešení osvětlení stomatologických provozů

Za deset let na stomatologickém trhu v ČR i zahraničí máme za sebou stovky realizací od úvodní projektové dokumentace po realizaci a vždy úspěšnou kolaudaci.

Stomatologii považujeme za mimořádně zrakově náročný obor. Klademe proto extrémní důraz na ergonomii, a to vysoko nad rámec normových požadavků. Naším hlavním záměrem je vždy v celé ordinaci či laboratoři vytvořit přirozené homogenní světelné prostředí s dobře nastaveným kontrastem, který se odvíjí už od operační lampy na zubní soupravě, případně osvětlení mikroskopu nebo lupových brýlí.

Všechna svítidla v naší nabídce (s výjimkou stolních a operačních lamp) jsou výsledkem našeho vlastního vývoje a konstrukcí a jsou vyráběna výhradně v ČR.

Výzkum a vývoj

DentaSun je produktovou řadou spadající pod naši zastřešující značkou NASLI – Natural Spectrum Lighting. NASLI se už řadu let ve spolupráci s Všeobecnou fakultní nemocnicí v Praze věnuje výzkumu v oblasti nevizuálního působení světla na lidský organizmus, a to včetně publikační činnosti v odborném tisku. Spolupracujeme v této oblasti se špičkovými odborníky a lékaři. Pod značnou NASLI dodáváme plnospektrální svítidla pro domácí i klinickou fototerapii, prokognitivní osvětlení do škol a kanceláří, nebo interiérová svítidla pro domácnost. Máme vlastní, špičkově vybavenou světelnou laboratoř a umíme měřit a vyhodnocovat všechny důležité parametry světla a svítidel.

Přirozené osvětlení

Výsledkem našeho výzkumu a vývoje je umělé osvětlení, které se svým vyváženým spektrálním složením a barvou velmi podobá přirozenému dennímu světlu. Každodenní mnohahodinový pobyt pod takovým osvětlením je pak pro lidský zrak i celý organizmus mnohem šetrnější a přirozenější než v případě výrazně ochuzeného spektra běžně prodávaného osvětlení.

Sortiment

Na rozdíl od jiných značek profilujících se jako stomatologické osvětlení, pod kterými jsou dodávána pouze závěsná svítidla nad soupravu a případně doplňková svítidla s odlišným spektrálním složením (nakupovaná od jiných výrobců), je DentaSun uceleným systémem (hlavní a doplňková svítidla, operační a stomatochirurgické lampy + stolní lampy). Zákazník tak má možnost vybavit celou ordinaci či laboratoř homogenním osvětlením stejného charakteru a vlastností, jako je přirozené světlo přicházející do místnosti oknem.

Služby

Kromě svítidel poskytujeme odborné poradenství s důrazem na ergonomii. U nových realizací vypracujeme na přání světlotechnický projekt respektující, na rozdíl od běžné projekční praxe, veškeré potřeby stomatologického provozu. Velmi oblíbenou je naše služba měření stávajícího osvětlení v ordinaci či laboratoři a posouzení jeho shody s hygienickou normou a ergonomickými zásadami.

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

DOMLUVTE SI SETKÁNÍ V PRAZE 5 – KOŠÍŘÍCH