Dentasun s.r.o.

Ucelené řešení osvětlení stomatologických provozů

Je mnoho firem, které vyvíjí a prodávají osvětlení pro stomatologii. Do svých drahých svítidel pak ale vždy nakupují světelné zdroje (zářivky), které jsou vyráběny masově, a navíc zpravidla na spodní hranici zákonných norem, případně pod jejich hranicí. Na rozdíl od těchto firem se naše společnost dlouhodobě zabývá vývojem nejen svítidel, ale i vlastních plnospektrálních světelných zdrojů – zejména zářivek, v poslední době i plnospektrálních LED.

 

Další informace naleznete ve výběru publikací

  • Kromě obchodu se věnujeme i vývoji a vědecké činnosti v oblasti světla a jeho nevizuálního působení na lidský organizmus, a to včetně publikační činnosti v odborném tisku zabývajícím se osvětlením. Spolupracujeme v tomto oboru se špičkovými odborníky a lékaři.

 

  • Výsledkem této činnosti je umělé osvětlení, které se svým vyváženým spektrálním složením a barvou velmi podobá přirozenému dennímu světlu. Každodenní mnohahodinový pobyt pod takovým osvětlením je pak pro lidské oko i celý organizmus mnohem šetrnější a přirozenější než v případě výrazně ochuzeného spektra běžných zářivek a LED.
  • Na rozdíl od jiných značek profilujících se jako stomatologické osvětlení, pod kterými jsou dodávána pouze závěsná svítidla nad soupravu, je DentaSun® celým systémem (závěsná a stropní svítidla, plnospektrální zářivky a plnospektrální stolní a stojanové lampy), a zákazník tak má možnost vybavit celou ordinaci či laboratoř zdroji světla stejného charakteru a vlastností, jako je přirozené světlo přicházející do místnosti oknem.

 

  • Kromě výroby a prodeje poskytujeme i odborné poradenství s důrazem na ergonomi. U nových projektů vypracujeme na přání světlotechnický projekt respektující, na rozdíl od běžné projekční praxe, potřeby stomatologického provozu.

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM


DOMLUVTE SI SETKÁNÍ V PRAZE 5 – KOŠÍŘÍCH