NOVINKA

Programovatelný LED SYSTÉM

NOVINKA

Programovatelný LED SYSTÉM

Homogenní světelné prostředí s individuálně nastaveným kontrastem

Používáte v ordinaci lupové brýle s přídavným světlem, mikroskop, nebo máte zubní soupravu s LED operační lampou? V tom případě nadměrně namáháte zrak silným bodovým světlem, které je potřeba kompenzovat. DentaSun LED systém, jako jediný z osvětlovacích systémů dostupných na trhu, je plně programovatelný podle parametrů ordinace. V celé místnosti tak vytvoří homogenní světlo s výborně nastaveným kontrastem, a to od operačního pole, přes pracoviště sestry až po nejvzdálenější roh místnosti. Je to možné díky přebytku světelného výkonu hlavního svítidla, z něhož však individuálním naprogramováním přímo ve vaší ordinaci využijeme pouze tolik výkonu, kolik je potřeba pro příznivý kontrast. Proto i spotřeba elektrické energie bude jen nezbytně nutná.

Běžně prodávaná hlavní LED svítidla s nízkým příkonem (typicky okolo 120W), a tudíž i světelným výkonem, to neumožňují. Mají sice regulovatelnou intenzitu, ale ani při maximálním světelném výkonu v naprosté většině případů nedokáží kompenzovat velmi silné bodové světlo moderních LED operačních lamp (mikroskopů, lupových brýlí) v operačním poli.

  • Světelný výkon přímé složky světla hlavního svítidla (směrem dolů) vám naprogramujeme podle intenzity vaší operační lampy, mikroskopu nebo lupových brýlí, abychom co nejvíce eliminovali kontrast mezi operačním polem a okolím pacienta.
  • Intenzitu nepřímé složky hlavního svítidla (směrem nahoru) naprogramujeme podle výšky stropu a zajistíme tak dostatek rovnoměrně odraženého světla ve zbytku ordinace.
  • Doplňkovými svítidly se stejným typem spektra dorovnáme intenzitu osvětlenosti na vedlejších pracovních plochách a „vymažeme“ stíny.
ČÍST VÍCE

LED SYSTÉM  NOVÉ

HLAVNÍ SVÍTIDLA

DOPLŇKOVÁ SVÍTIDLA

OPERAČNÍ
A STOMATOCHIRURGICKÉ
LAMPY

STOLNÍ LAMPY

PRO ZUBNÍ LABORATOŘ

Zobrazuji všech 6 výsledků

Zobrazuji všech 6 výsledků

ds-add-mer-dt