Ordinace MUDr. Martin Tomeček

MUDr. Martin Tomeček a MUDr. Jan Streblov kdysi kývli na výměnu zářivek v jejich hlavních svítidlech nad křeslem, protože ty původní byly nevyhovující. Během let naše pracovní vztahy přerostly v přátelské i díky tomu, že oba jsou výborní hudebníci a opakovaně hostovali na pódiu s naší kapelou YesBlues. Více ZDE »ZDE »

 

Velmi si vážíme důvěry, že jsme byli při budování nové kliniky 3DK osloveni ke zpracování projektu osvětlení ordinací a školicí místnosti. Ve všech ordinacích je jednolité plnospektrální světlo a velmi dobře nastavený kontrast.

Hlavní svítidlo

DentaSun MD 6× 54W

Doplňková svítidla

Medea VS 1 × 80 W

Hlavní svítidlo

DentaSun MD 6× 54W

Doplňková svítidla

Medea VS 1 × 80 W

860283_10200823687055681_1540831279_o

MUDr. Martin Tomeček – 3DK, Praha

„V dnešní době si můžeme na trhu koupit v podstatě jakékoliv zboží. Spíše je obtížné v záplavě nabídky vědět, co přesně chtít, abychom nekoupili něco, co neodpovídá naší potřebě. O to cennější je, když obchodník neplní jen roli prodejce, co dodá jen zboží a fakturu. Prodejce by měl především vědět, rozumět svému zboží a oboru a pak dobře poradit, usměrnit svého zákazníka a prodat mu pouze to, s čím bude spokojený. Je to víc služba, než prosté dodání. Jak jsem poznal lidi ve firmě DentaSun, neprodají nic, o čem nejsou přesvědčeni a co by nefungovalo dohromady. Neprodají Vám jedno nebo pět dobrých svítidel, ale zařídí dobré osvětlení Vaší ordinace. A to je rozdíl.“